מספר טלפון ליצירת קשר:  

074-764-85-30

שעות פעילות:

ימים א'-ה' :09:00-18:00

כתובת דואר אלקטרוני:  

elor121314@gmail.com


שערים חשמליים לבתים פרטיים

משער הניצחון שבפריז ועד שער יפו שבירושלים, גם לכם מגיעים שערים חשמליים לבתים פרטיים דקורטיביים ומסוגננים. השער, מלבד היותו מנגנון הבקרה העיקרי המווסת את תנועת היוצאים והנכנסים אל הבית, הינו גם הפרט העיקרי אשר רואים מבחוץ ועליו לשדר את טעמכם בעיצוב.

אצלנו במסגרייה תוכלו למצוא שערים חשמליים לבית פרטי במגוון סגנונות ועיצובים, בעלי מראה יוקרתי, שמקנים בו בזמן ביטחון, ומופעלים בטכנולוגיה מתקדמת.


הסוגים השונים


אנו מציעים אצלנו במסגרייה שערים חשמליים לבית פרטי או שערים חשמליים לחניה בשלל טכניקות וטכנולוגיות. בין אם זה בהפעלה ידנית, על ידי שלט רחוק, אינטרקום או אפילו דרך הסמארטפון. השערים עומדים בסטנדרטים גבוהים בהתאם לתקנים נדרשים ועונים מצוין על הצורך בביטחון מבלי להתפשר על העיצוב. תמצאו אצלנו שערים עם אלמנטיים עיצוביים של ברזל, בשילוב זכוכית אם תרצו, עם קישוטים גיאומטריים וצבע וגימור לפי הזמנתכם וטעמכם האישי.


שער חשמלי שווה תחזוקה קלה


תפעול של שערים חשמליים בית או לחניה הינו פשוט ונוח ואינו מצריך תחזוקה מורכבת. אנו מקווים שהשער בביתכם ייפתח וייסגר כמה שיותר ושהבאים בשעריו יביאו עימם תמיד בשורות טובות. השימוש התדיר בשער ימנע הצטברות של לכלוך ושל גורמים שיכולים להוות חוצץ בין המגעים. באופן זה הפונקציונליות של השער נשמרת למשך שנים ארוכות ולא תצריך מאיתכם טיפול או תחזוקה שוטפת ודרשנית. יתרה מכך, שווה על כל פנים לדעת שאנחנו נמצאים כאן גם אחרי התקנת השער לטובת טיפולים עתידיים וכמובן שהאחריות כלולה במחיר שהוא הכי טוב ומשתלם שתוכלו למצוא.


קבעו איתנו פגישת ייעוץ ונחשוב ונתכנן יחד


לפני התקנת שערים חשמליים לבתים פרטיים או שערים חשמליים לחניה יש כמה דברים שצריך לחשוב עליהם ואנחנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו כדי לחשוב עליהם ביחד. ראשית, יש להבין מה הצורך – לא דומה התקנת שערים חשמליים לבתים פרטיים, דקורטיביים ומסוגננים, להתקנת שער הרמה לחניה פרטית ובטח שלא להתקנת שער חשמלי לחניון שיצריך את השער להיות הרבה יותר חזק ומאסיבי. אחר כך כמובן הסגנון – אנחנו נציע לכם כמה סגנונות שונים וננסה להתאים את העיצוב המתאים ביותר עבורכם. כמובן שתוכלו גם לבצע הזמנה אישית לפי הסגנון המיוחד לכם. המחיר – טווח המחירים לשערים חשמליים לבית פרטי או לחניה נע על סקאלה רחבה מאוד. אנחנו בטוחים שאצלנו תמצאו שער שהוא גם איכותי מאוד וגם במחיר משתלם. ולבסוף האחריות המלאה שאנו מתחייבים בה על העבודה שלנו שנעשית באמינות ומקצועיות ואנו מקווים שהשער ישרת אתכם גם הוא בנאמנות ותחזרו אלינו רק לעבודות נוספות, מרוצים ושמחים.


צרו עימנו קשר בטלפון 074-764-85-30 או דרך האתר! להתראות

בניית אתרים - טואול