מספר טלפון ליצירת קשר:  

074-764-85-30

שעות פעילות:

ימים א'-ה' :09:00-18:00

כתובת דואר אלקטרוני:  

elor121314@gmail.com


עבודות מסגרות מיוחדות

הסגנון האישי שלנו בא לידי ביטוי בהמון דרכים: אופן לבוש, עיצוב הבית, הרכב שרכשנו ועוד. את הפינה הפרטית שלנו, ביתנו, אנו מעצבים בשלל דרכים: ריהוט, צמחיה, תמונות, אביזרי קישוט, תאורה ועוד. עבודות מסגרות מיוחדות ממתכת יכולות לשדרג בכמה דרגות את מראה הבית ולשוות לו סגנון אמנותי, קלאסי, אלגנטי או כל מראה ייחודי אחר שיעלה בדעתכם. אצלנו, מסגריית אילן, תוכלו להביא לידי ביטוי כל פנטזיה עיצובית שתחשבו עליה. לנו צוות עובדים מיומן ומקצועי, קשוב ומוכשר שיגשים לכם את החלום ויבצע עבורכם בדייקנות רבה עבודות מסגרות מיוחדות שיעניקו לביתכם, למשרד או כל מבנה אחר סגנון ייחודי.


אנו מבצעים עבודות מסגרות קטנות כגדולות


זקוקים למעקה ברזל דקורטיבי, סורגים אסתטיים לחלונות, מעקות למדרגות, דלתות כניסה, גדרות או שערים חשמליים? הגעתם למקום הנכון. אנו מבצעים כל עבודות מסגרות קונסטרוקציה להן אתם זקוקים בדייקנות ובמקצועיות לשביעות רצונכם. למעשה נלווה אתכם מהשלב הראשון בו תגיעו אלינו עם שאלות, התלבטויות וצורך בייעוץ מקצועי, נפרוש בפניכם את האפשרויות הרלוונטיות עבורכם באמצעות קטלוג העבודות העשיר שלנו, נעזור לכם להחליט על הסגנון, העיצוב, הצבע וחומרי הגלם הרלוונטיים, ועד השלב הסופי בו תביטו מאושרים בתוצאה המרהיבה בבית, בחצר או במשרד. תקבלו מאתנו אחריות על עבודותינו ונלווה אתכם גם הלאה בכל שאלה הקשורה לתחזוקה ותיקונים אם יידרשו.


שער הכניסה למבצר שלכם


"ביתו של אדם מבצרו" היא לא קלישאה סתמית. למרות היותה כזו, היא מבטאת אמת עמוקה לגבי כל אחד מאתנו, והיא שהבית זה המקום הבטוח והאינטימי שלנו, בן מתנהלים חיינו הפרטיים ולשם רק אנו מחליטים את מי להכניס ומתי. שער הכניסה לביתנו הוא סוג של כרטיס ביקור, אפקט של יצירת רושם ראשוני לבאים בצל קורתנו. באמצעות עבודות מסגרות וריתוך מיוחדות, עדינות ומדויקות תקבלו שער מרשים ויפהפה שיהפוך כל כניסה לשטחכם הפרטי לחוויה. מלבד יצירת רושם ראשוני, מובן שלשער יש גם תפקיד של הגנה וחסימת כניסה מגורמים לא רצויים. עומדים לרשותכם ניסיוננו המקצועי רב השנים, צוות העובדים המיומן והאחראי, המכשור המתקדם שלנו וחומרי הגלם האיכותיים.


איכות ואמינות זה אנחנו


עבודות מסגרות מיוחדות, עבודות מסגרות וריתוך ואפילו עבודות מסגרות קטנות הן משימות לאנשי מקצוע מנוסים ומיומנים ולא מומלץ לנסות להתמודד אתן לבד. לא רק שהתוצאות לא תהיינה מושלמות, ישנה גם סכנה לתאונות עבודה, ולכן המלצתנו החמה היא- פנו לאנשי מקצוע! בדיוק בשביל זה אנחנו כאן- לבצע עבורכם כל עבודת מסגרות שעולה בראשכם. צרו עמנו קשר טלפוני או באונליין דרך האתר ונשמח לעמוד לרשותכם בעצה טובה, סיוע בבחירת החומרים והעיצוב, ביצוע וגימור מושלמים של העבודה ומתן אחריות. מאחלים לכם הנאה והצלחה במשימה.

בניית אתרים - טואול