מספר טלפון ליצירת קשר:  

074-764-85-30

שעות פעילות:

ימים א'-ה' :09:00-18:00

כתובת דואר אלקטרוני:  

elor121314@gmail.com


גדרות ושערים מעוצבים

שמירה על טריטוריה היא נטייה טבעית של כל יצור חי בטבע, כולל אותנו בני האדם. עם השנים ועם התפתחות הטכנולוגיה השתכללנו גם בתחום הזה, ומגידור פשוט של שטחנו הפרטי התקדמנו לבניית גדרות ושערים מעוצבים, דרכם אנו מביאים לידי ביטוי גם את טעמנו האישי, הסגנון שלנו, מעמדנו הכלכלי ועוד. גדרות ושערים תוחמים בצורה ברורה את מקום מגורנו או מקום עבודתנו, מגנים עלינו מפני חדירה של גורמים בלתי רצויים לשטחנו, מגנים על ילדינו בגני השעשועים, בגני הילדים ובבתי הספר, ונותנים לנו שקט ותחושת בטחון.


גדרות ושערים מעוצבים- מנין מתחילים?


שאלה מצוינת שהתשובה עליה נמצאת מולכם- אצלנו, במסגריית אילן, מועסקים טובי בעלי המקצוע בתחום, בעלי ותק וניסיון של שנים, אמנים במלאכתם וקשובים למשאלותיכם. מרגע שפניתם אלינו, תלווה אתכם תחושה שאתם בידיים טובות, תחשפו לקטלוג המגוון של עבודותינו ותוכלו לתרום גם מדמיונכם וטעמכם האישי. אין גבול לאפשרויות העיצוב של שערים וגדרות, החל מחומרי הגלם, המשך בעיצוב האמנותי וכלה בצבע. תוכלו לעצב לכם גדר יפה ויוקרתית להפליא שתייחד את ביתכם מכל בתי הסביבה ואף להתקין שער חשמלי מרשים ומסוגנן. אפילו בתים פשוטים יחסית נראים מרשימים וייחודיים בעזרת גדרות ושערים מעוצבים.


גדרות ושערים במרכז כסמל סטטוס


באזור המרכז, ובעיקר בתל אביב, העיר הגדולה במדינה שהוגדרה כבר מזמן כעיר ללא הפסקה, שכונות מגורים רבות המבוססות על בתים פרטיים בהם מתגוררות משפחות ממעמד חברתי כזה או אחר. קיימת דרישה עצומה לעיצוב גדרות ושערים תל אביב ואף גדרות ושערים במרכז משום שהבתים רבים וכל משפחה מעוניינת לעצב את הטריטוריה שלה באופן שייחד אותה מהסביבה. חשוב לדעת שגדרות ממתכת לסוגיה הרבה יותר עמידה לטווח הארוך מגדרות עץ לדוגמה, וגם ניתנות למשחק אינסופי עם העיצוב. עם עיצוב ייחודי וצבע מתאים תקבלו גדר מרשימה, ייחודית ויוקרתית ושער כניסה מסוגנן ישלים את המראה.


שערים חשמליים ואחרים


במסגריית אילן נבנה ונעצב עבורכם כל שער חשמלי שיעלה בדעתכם: שער כניסה לחצר ביתכם, שער לחניה, שער כניסה לגן ועוד. השער יכול להיות חשמלי או מכאני, תלוי אך ורק בכם. אנו בונים גדרות ושערים תל אביב, כל אזור המרכז ונגיע גם לאזורים אחרים למענכם. נסייע לכם לבחור את הגדר או השער הכי מתאימים, אפקטיביים ומרשימים עבורכם, נייעץ בנושא חומרי הגלם, סגנונות העיצוב, תחזוקה לטווח הארוך ותיקונים אם יהיה צורך בעתיד. אנו נותנים אחריות על כל עבודותינו ומבטיחים לכם הנאה וסיפוק ממבצע גידור הבית עליו החלטתם. ניתן להתקשר אלינו טלפונית באמצעות המספר המופיע בעמוד או לחלופין ליצור קשר אונליין דרך האתר. אנו כאן 24/7 ונותנים מענה מהיר לכל פנייה. בהצלחה.


בניית אתרים - טואול