מספר טלפון ליצירת קשר:  

074-764-85-30

שעות פעילות:

ימים א'-ה' :09:00-18:00

כתובת דואר אלקטרוני:  

elor121314@gmail.com


מעקות למדרגות מתכת

מדרגות סטנדרטיות בנויות מבטון המצופה באבן או שיש, מה שמקנה להן את המראה המוכר לכולנו. מדרגות הבנויות על בסיס מתכת נחשבות למיוחדות יותר גם משום שעד לפני שנים מספר חשבו עליהן רק בהקשר של מבני תעשייה, וגם משום שאפשרויות העיצוב שלהן מגוונות יותר ומאפשרות להגיע לתוצאה של גרם מדרגות עדין, אלגנטי, אקסקלוסיבי ובעל מראה קליל אך יוקרתי. מדרגות ממתכת עמידות לטווח ארוך יותר ומתאימות לבניה בתוך או מחוץ לבית. כאשר מדובר בגרם מדרגות ספירלי המחבר בין הקומות בתוך הבית, מדרגות מתכת מהוות פתרון מושלם לשם כך בשל האפשרות לעצב אותן כספירלה, בעיצוב עדין וחזק שלא תופס הרבה מקום ונראה מאד אסתטי. המדרגות יכולות להישאר בעיצוב מתכתי או ניתן לצפותן בעץ.


האמנות שלנו- מעקות למדרגות מתכת


אצלנו, במסגריית אילן, תוכלו לבקש שנייצר עבורכם מעקות מכל הסוגים ולכל סוגי המדרגות: מעקות למדרגות מתכת, מעקה מעץ למדרגות, מעקה אחיזה למדרגות, ואפילו מעקב מדרגות לפי מטר בהזמנה מיוחדת. כאשר מעצבים מעקה למדרגות יש לקחת בחשבון נתונים כמו עיצוב הבית- מהו חומר הגלם הבולט, הצבעים השולטים, האם יש סגנון אמנותי מוביל ועוד, וניתן לעצב את המעקה כך שיתאים לבית בצורה מושלמת ואף יוסיף רושם למראה הכללי שלו.


תפקידיו הרבים של מעקה אחיזה למדרגות


נכון שתפקידו של כל מעקה לאפשר אחיזה טובה ולמנוע נפילה מגרם המדרגות, בעיקר כאשר מדובר בילדים קטנים, אך לא רק. נפילה במדרגות עלולה להסתיים באסון שכולנו מעוניינים למנוע, אך למעקות תפקידים נוספים. מעבר לבלימת נפילות מגרם המדרגות, האחיזה הטובה במעקה יכולה למנוע החלקה, אך אם נשאיר לרגע את עניין הבטיחות (החשוב) בצד, נגלה שלמעקות תפקיד משמעותי בעיצוב חלל הבית שלנו. מעקה מעץ למדרגות משווה מראה כפרי וחם בעוד שמעקה מתכת משדר אלגנטיות ויוקרה. גם לצבע המעקה חשיבות בעיצוב, הכל בהתאם לטעמם האישי של הלקוחות, הסגנון האהוב עליהם ומה יגרום להם להרגיש הכי טוב בביתם.


מחפשים מעקות למדרגות?


הגעתם למקום הנכון. למסגריית אילן הוותיקה והאיכותית כוח אדם מקצועי ומיומן שיקשיב לכם, ייתן עצה טוב כאשר אתם מתלבטים בין שלל האפשרויות, יביא לידיעתכם את היתרונות שבכל אפשרות, ולבסוף יבצע על הצד הטוב ביותר את העבודה בדיוק כפי שביקשתם. אנו עובדים עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר בשוק, ציוד מודרני ועדכני, ומספקים את המוצר המבוקש במהירות וביעילות. למוצרים האיכותיים שלנו שם דבר לא רק בגלל עיצובם המרהיב אלא בגלל איכותם שנשמרת לשנים רבות. אנו נותנים אחריות על כל מוצרינו ושמחים לענות על כל שאלה תמיד. ניתן ליצור עמנו קשר טלפוני או דרך האתר בכל שעה שנוחה לכם. נשמח לעמוד לשרותכם.


בניית אתרים - טואול