מספר טלפון ליצירת קשר:  

074-764-85-30

שעות פעילות:

ימים א'-ה' :09:00-18:00

כתובת דואר אלקטרוני:  

elor121314@gmail.com


חצר אנגלית למרתף

אז מהי בעצם חצר אנגלית? מן הסתם, בעיקר מי שגר בקומת מרתף מכיר את המושג. למעשה מדובר בבית שממוקם מתחת לפני הקרקע ועל מנת שתהיה אפשרות להחדיר אור ואוויר לדירה המרתפית יש להנמיך את הקרקע עד לגובה הרצוי לפתחי החלונות כך שיבלטו מעל לפני הקרקע. במבט פנים בתוך הדירה מדובר בחלונות קצרים ורחבים ומבחוץ למעשה רואים רק את החלונות כאשר כל הדירה שקועה באדמה. פעמים רבות פותחים פתח יציאה לכוון החצר שאליה פונים החלונות. את החלונות הללו חייבים לכסות בסורגי מתכת כדי להגן על יושבי הבית מפני פורצים. חצר אנגלית למרתף מהווה פתרון מקובל בכל רחבי העולם לדירות שנבנות מתחת למפלס הקרקע כדי להפכן ראויות למגורי אדם.


כיצד יוצרים חצר אנגלית למרתף?


מובן שרצוי מאד שבעלי מקצוע מנוסים ומיומנים יבצעו את העבודה כדי לקבל תוצאות מדויקות ואפקטיביות. מה שנדרש הוא בעצם לחפור באדמה ולהוריד את המפלס שלה עד ליצירת רווח מספיק לחלונות. כל השטח שנחפר והונמך הוא בעצם החצר האנגלית, וניתן לשתול בו דשא, פרחים או כל צמחיה אחרת ולרהטו בפינות ישיבה כמו כל חצר אחרת. אם מחליטים לחפור עמוק יותר, ניתן ליצור פתח כניסה עם דלת ולא רק חלונות. כך למעשה יוצרים פתח אחורי לבית שחזיתו נמצאת מעל לפני הקרקע בצד השני שלו. חשוב לדעת שאם יש כוונה מראש לבנות חצר אנגלית, יש לקחת זאת בחשבון בעת תכנון הבית וכך ניצן להקצות לה שטח יותר נרחב. כמו כן חשוב לדעת שכדאי למקם את החצר האנגלית בכוון דרום היות שכך יחדור יותר אור לבית במהלך היום.


ברזל לחצר אנגלית במסגריית אילן


אנו נוכל לעצב עבורכם, בעליהם של חצר אנגלית תל אביב או כל מקום אחר בארץ, מדרגות מתכת, מעקות מעוצבים, סורגים מסוגננים, גדרות ושערים, הכל לפי הזמנה בהתאם לטעמכם האישי וסגנונכם. רמת הביצוע שלנו מעולה והמוצרים שלנו יפים, איכותיים ומחזיקים מעמד שנים רבות. אז אם אתם מתכננים חצר אנגלית בניין נמוך או גבוה, אנו התשובה עבורכם. ברשותנו הציוד המתאים למשימה ובעזרתו נהפוך את החצר האנגלית שלכם לפינת חמד מרהיבה בה תוכלו לנוח, לעבוד, לארח או כל דבר אחר שתחפצו לעשות. שילוב עבודות ברזל לחצר אנגלית מוסיף חן ויוקרה ומשווה למקום מראה אלגנטי ונעים.


לסיכום


אנו עומדים לרשותכם בכל מה שקשור לעבודות מסגרות וריתוך ומבטיחים לכם תוצאות מרהיבות. מסגריית אילן נותנת שירות אמין ומקצועי והצוות עומד לרשותכם לאורך כל תהליך העבודה עד לסיומה המוצלח. תוכלו להתקשר אלינו טלפונית, המספר מופיע כאן בעמוד שלנו, או לבצע פניית אונליין דרך האתר. בכל מקרה תענו בהקדם ובשמחה.


בניית אתרים - טואול