מספר טלפון ליצירת קשר:  

074-764-85-30

שעות פעילות:

ימים א'-ה' :09:00-18:00

כתובת דואר אלקטרוני:  

elor121314@gmail.com


סורגים קבועים מפלדה

להקדים תרופה למכה, סורגים קבועים מפלדה


על-פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה לשנת 2020 נפרצות בישראל בכל שעה ובכל אחד מימות השבוע בין דירה אחת לשתיים. בשנת 2020 נפרצו כ-12,000 דירות ובתים במקרים שדווח עליהם למשטרה וזה מבלי לספור את מספר הפריצות לבתי עסק. אף שהמספרים עדיין גבוהים יחסית, ישנה ירידה משמעותית בכמות המקרים לעומת שנים עברו והמשטרה עצמה מצהירה כי חלק לא מבוטל בכך הוא בזכות התנהגות הציבור שנערך באמצעים שונים ונדמה שאין עוד אמצעי כל כך נפוץ ופשוט כמו סורגים קבועים מפלדה בכדי למנוע כניסת אורחים לא רצויים הביתה.


תיערכו עוד היום למנוע עוגמת נפש


כדי למנוע אירוע מצער בו אתם נכנסים לביתכם ומגלים כי מישהו זר ביקר אצלכם, פשפש לכם בדברים ואף אסף עימו מספר פריטים יקרי ערך שיכולים להיות גם סנטימנטליים, אנחנו במסגריית אילן "אומנות הברזל" מציעים לכם מגוון של סוגי סורגים לבית העשויים ממתכת פלדה והמגיעים בעיצובים שונים. התקנת סורגים לחלונות הינה מלאכה הדורשת מקצועיות וניסיון רב. את הניסיון הזה אנחנו לוקחים איתנו החל משנת 1978 ועושים את עבודת המסגרות בנאמנות ובחדווה.


גם למיגון וגם ליופי


אנחנו יודעים שרובכם מתלבטים, סורגים לבית עלולים להיות דבר לא כל כך יפה ומוסיף צבע. אבל תנו לנו להפתיע אתכם, יש לנו מגוון של סורגים דקורטיביים וסורגים מעוצבים שמעבר לתחושת הביטחון שהם יעניקו לכם ולמשפחתכם הם גם ישוו לביתכם מראה של בית ציורי באי סיציליה כמו שראיתם בטיול לאירופה בקיץ שעבר. תוסיפו גם כמה פרחי גרניום על אדן החלון ואנחנו מבטיחים לכם שזה ייצא מושלם.

סורגים דקורטיביים נעשים בעבודת מסגרות ביד אמן היודע לעבוד עם ברזל ויכולים להגיע בעיצובים גיאומטריים שונים, עם שיפועים וזוויות מעגליות, עם שילוב של צורות מיוחדות במרכז הסורג או עם גימורים מיוחדים בקצוות. אתם כל כך תאהבו את הסורגים לחלונות שאתם תצאו להביט מהחלון כדי להשקיף עליהם ולא על מה שמתרחש מתחת.


תנו לנו להבעיר את אש הפלדות עבורכם


אצלנו במסגריית אילן "אומנות הברזל" לא רק יוצרים בברזל החם כי העבודה עם האש וחומר הגלם נותנת לנו מזור לנפש אלא שאנו גם שמחים לעצב עבורכם בברזל, או בפלדה, בדוגמאות הבית או בעיצוב כבקשתכם בהזמנה אישית של סורגים מעוצבים. המחירים שלנו הם ללא תחרות ואתם מוזמנים לבקר בעמוד הפייסבוק שלנו וכן בדף האינסטגרם של המסגרייה כדי להתרשם מהעבודות ומהקו היצירתי שמוביל אותנו ויוביל אותנו גם בהכנת סורגים קבועים מפלדה עבורכם כדי שתוכלו לישון בשקט! המסגרייה יושבת במושב ירחיב שבמרכז הארץ ואנו זמינים מגדרה עד חדרה ולפעמים מרחיקים גם מעבר, העיקר שתהיו מרוצים.


צרו עימנו קשר בטלפון 074-764-85-30


בניית אתרים - טואול