מספר טלפון ליצירת קשר:  

074-764-85-30

שעות פעילות:

ימים א'-ה' :09:00-18:00

כתובת דואר אלקטרוני:  

elor121314@gmail.com


סורג שקוף למרפסת

מרפסות הן כבר מזמן לא מותרות השייכות רק לעשירונים עליונים. כיום, בבנייה החדשה, כמעט כל דירה נבנית עם מרפסת המשקיפה אל הנוף שמסביב וגם בבניינים ישנים הטרנד של המרפסות חוזר ותראו לא מעט אנשים שעושים שיפוץ תוך השארת מרחב למרפסת, אפילו על חשבון הסלון של הבית.

נכון שהפתרון הקלאסי למרפסת הינו מעקה ברזל מסוגנן וצבעוני, פתרון שנוכל לספק לכם גם אותו בקלות, אבל אופנה שתופסת תאוצה יותר ויותר הינה של סורג שקוף למרפסת, המצאה של כ-15 שנה שתעניק לכם תחושה של נוף בלתי נגמר שאינו מסתתר מאחורי מעקה וחומה.


מבנה החומר ותכונותיו


סורגים שקופים עשויים מתרכובת כימית של פלסטיק המוכר בשם פולי קרבונט. כמובן שניתן גם להתקין לא רק סורג שקוף למרפסת כי אם גם סורג שקוף על חלונות הבית למניעת כניסתו של אורח לא רצוי. סורגים שקופים הינם כל כך חזקים ועמידים ואפילו אם תכו עליהם בפטיש 5 קילו הם יספקו את ההגנה ויעמדו באתגר. העמידות של הסורגים הללו הוכיחה את עצמה כל כך מעל ומעבר שגם בבנקים ודאי ראיתם אותם לא אחת ואפילו בגבעת הקפיטול משתמשים בהם – אם זה טוב לנשיא ארצות הברית זה כנראה יכול להיות טוב גם לנו. לסורגים שקופים מסגרת העשויה אלומיניום ופלדה עם מנגנון לספיגת אנרגיה, מה שמעניק להם את העמידות הכל כך גבוהה. נוסף לכל, לסורגים מסוג זה יש גם הכרה על-ידי חברות הביטוח, כך שאם תחליטו להתקין אותם בביתכם תוכלו לישון בשקט ובשלווה! ובזמן שאתם לא ישנים הסורגים יאפשרו לכם לראות את כל הנוף, כשבל נשכח לציין כי הפולי קרבונט גם מצופה בפולימר נוסף שמעניק לו תכונות של חסינות מפני שריטות והגנה מפני קרינת השמש. לסורג שקוף מחיר משתלם ואפשר לומר כי מדובר בפיתרון המושלם עבורכם.


הפתעה! ניתן גם להזזה


מוצר נוסף שתוכלו להזמין אצלנו במסגריית אילן "אומנות הברזל" אשר הינו חדיש יותר ומספק פיתרון אלגנטי ויצירתי הוא סורג שקוף הזזה לחלון. כל היתרונות שכבר ציינו למעלה בסורג המורכב ממערכת שמיוצרת ממסגרת אלומיניום שלתוכה משתלבים שלבי הפולי קרבונט, ומספקת פיתרון מושלם לחלון יציאה לחצר בבית פרטי, דירת גן, דירת גג או פנטהאוז. סורג שקוף הזזה הינו פתרון איכותי וחשוב לדעת כי ניתן להחליף כל שלב בסורג בכל זמן בלי הצורך לפרק את הסורג כולו, אלא שהמוצר כל כך טוב ואמין שאנחנו בטוחים שגם לזה לא תזדקקו ותוכלו ליהנות ממוצר איכותי שמחזיק מעמד לאורך שנים!


פרטים ליצירת קשר


פנו עוד היום למסגריית אילן "אומנות הברזל". סורג שקוף מחיר משתלם ופיתרון איכותי ואמין! 

בניית אתרים - טואול